KLIENTSKÁ SEKCE

Nápověda pro klientskou sekci

Naši klienti mají na těchto stránkách přístup do “klientské sekce”. Klientská sekce slouží pro lepší a snadnější komunikaci mezi firmou a uživatelem. Zákazník má přístup ke smlouvám, fakturaci a aktivovaným službám.

  • Přihlášení

cp-l-info

Do klientské sekce se dostanete kliknutím na pole “Prihlášení do klientské sekce” . Jako přihlašovací jméno použijte ID zákazníka. Tento údaj najdete v emailu .Pro prvotní přihlášení použijte vygenerované heslo (také uvedeno v emailu).. Toto heslo si pak můžete v klientské sekci změnit.

  • Fakturace
cp-l-fa
V této sekci máte k dispozici rozpis plateb za určité období, vystavené faktury a hotovostní platby. Rozpis plateb slouží jako základní přehled plateb uskutečněných během vybraného roku. Platba je označena barvou označující její stav (zaplaceno, zaplaceno po splatnosti, nezaplaceno atd.).Vystavené faktury klienta obsahují souhrn faktur se všemi detaily. Hotovostní platby obsahují souhrn hotovostních plateb, které klient provedl na pokladně firmy. Všechny dokumenty lze exportovat do pdf nebo si jej rovnou můžete vytisknout. Pro prohlížení a tisk dokumentů  potřebujete program Adobe Reader od společnosti Adobe. Stáhnout si jej můžete zde.
  • Smlouvy
cp-l-sluzbyJe obsažen seznam smluv uzavřených s daným poskytovatelem. Pokud se Vám smlouva zobrazuje špatně nebo v ní naleznete jakékoli nesrovnalosti, oznamte nám to pomocí autorizovaného požadavku v klientské sekci. Smlouvy lze exportovat do pdf nebo si je rovnou můžete vytisknout. Pro prohlížení a tisk dokumentů  potřebujete program Adobe Reader od společnosti Adobe. Stáhnout si jej můžete zde.
  • Kontakty
 V této sekci naleznete spojení na technickou podporu, obchod a oddělení účetnictví a fakturace. K dispozici je také provozní doba, bankovní spojení a fakturační údaje poskytovatele.
Zákaznické centrum

strom strom
Adresa:Československé armády 248
766 01 Valašské Klobouky
GPS:N 49°8.46632', E 18°0.68105'
Mobil:+420 777 881 881
Telefon:+420 576 114 518
Fakturace:
email:fakturace@slavnet.cz
Technická podpora:
email:support@slavnet.cz

Klientská sekce
Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomněli jste heslo?

Internetová televize IPTV
sledovanitv.cz Jak psát web Jak psát web