AKCE

  

  

*AKCE Přiveď svého známého

 Pokud si Váš známý zřídí přípojku u naší firmy, bude mít 2 měsíce internetu zdarma. A pokud při instalaci zminí Vaše jméno. Vy za zprostředkování získáte 2 měsíce internetu zdarma.

 

  

*Přechod do pásma 5Ghz

Pokud je Vaše stávající internetová přípojka v pásmu 2,4GHz, doporučovali bychom Vám zvážit přestavbu přípojky do modernějšího pásma 5GHz, kde budeme moci nabídnout vyšší rychlost i lepší stabilitu Internetu.

grafPásmo 2,4 GHz je již dnes poměrně zarušeno (např. domácí routery, které pracují na stejné frekvenci) a tak mohou nastat problémy s rychlostí a kvalitou Internetu. Veškerá zařízení pracující ve stejném pásmu signál přípojky ruší, proto není signál tak kvalitní a nelze přes něj dostat vyšší rychlosti. Cena za přestavbu je pro naše klienty pouze 1 Kč (cena obsahuje novou anténu + nové přijímací zařízení) při podpisu nové smlouvy na 24 měsíců.

 

 

 *Kabelové přípojky Vysoké Pole – obecní TV

Noví zákazníci nyní mohou využít skvělé akce. Aktivace kabelové přípojky se smlouvou na 2 roky je za cenu 1 Kč a záloha za modem Motorola je také jen 10Kč.

Běžná cena za kabelový modem je 990 Kč Pro zřízení vysokorychlostního internetu přes kabelovou televizi musíte mít přípojku kabelové televize, která působí ve vaší obci. Pro příjem internetu je zapotřebí kabelový modem, který dodáváme při aktivaci služby.
 
 
 


*Poznámka k akcím

 

Pro každého klienta platí vždy jedna z nabízených AKCÍ.

 

Zákaznické centrum

strom strom
Adresa:Československé armády 248
766 01 Valašské Klobouky
GPS:N 49°8.46632', E 18°0.68105'
Mobil:+420 777 881 881
Telefon:+420 576 114 518
Fakturace:
email:fakturace@slavnet.cz
Technická podpora:
email:support@slavnet.cz

Klientská sekce
Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomněli jste heslo?

Internetová televize IPTV
sledovanitv.cz Jak psát web Jak psát web